Na skok do Kolína - NSS 17.7.2010

27.07.2010 | Autor článku: Matějka Petr

Přečteno 1225x

Bohužel se práce kolem mého stěhování protáhly, v práci bylo dost práce, takže jsem se na setkání do Kolína dostavil jen na sobotu 17. července. Ranní počasí v Praze nevěstilo nic dobrého, ale ani to mne s mojí přítelkyní neodradilo od cesty. Do Kolína je z Prahy cesta celkem příjemná, navigace na místo setkání byla bez problému - hlavní pořadatel Jarda Pešek vše náležitě vysvětlil v propozicích setkání.

První jízda byla od desáté hodiny, přijel jsem o chvilku později, proto rychle složit model a na vodu. Soutěžící měli za sebou již tři kola, bylo opravdu co dohánět. Ve velice slabém větru, místy až bezvětří jsem neměl moc šancí v závodě na pět kol, udělat lepší jak poslední místo:-). Po obědě byla v plánu druhá jízda. Zde se mi povedlo slušně odstartovat a tak jsem si užíval jízdu v čele peletonu. Po dvou jízdách jsem se bohužel musel odebrat zpět do Prahy dořešit stěhování. Vůbec se mi nechtělo opouštět příjemnou atmosféru, která zde panovala.

Myslím že se setkání muselo vydařit ke spokojenosti všech zůčastněných, místo na kolínském písáku v místním jachtklubu nemá pro pořádání setkání žádnou chybu a bezproblémové zajištění Jardou Peškem vše jen umocňuje.

Tak se těšme na příští ročník :-).

(p.s. omluvte nedostatek fotek, jde špatně fotit a zároveň jezdit, příště se polepším!)
Galerie:

Fotogalerie k článku.
Vložil: Matějka Petr

Copyright © 2010 - 2016 Petr Matějka | Administrace | Počet návštěv: 116308